• Wysokiej jakości
  • Wysoka obsługa
  • Made in Denmark

Koncepcja Manis-h

K
Doświadczenie, zaufanie i bliskość W Manis-h oferujemy profesjonalne porady, które uzgadniamy z produkcją. Rozwijaliśmy i udoskonalaliśmy meble dla dzieci od 1972 roku, co dało nam silną i wszechstronną wiedzę na temat produktów, tak samo jak ich potrzeby i wymagania. Dbamy o każdy aspekt od początku do końca. W skrócie: jest wiele możliwości, nieskończona elastyczność i wiedza o produkcie jest ogromna.
Wykonane w Danii Nasze produkty są zaprojektowane, rozwinięte i wyprodukowane w Danii - ogromna większość w naszej osobistej fabryce, gdzie każdy aspekt jest w pełni realizowany na produkcji. Rozwój następuje w bliskich relacjach z ekspertami i dziećmi, gdzie- produkt jest regularnie testowany i używany na co dzień, żeby uzyskać "prawdziwy" efekt i długotrwałość produktu - oraz uzyskać opinię dzieci, która jest dla nas najważniejsza.
Testy bezpieczeństwa Nasze łóżka są zaprojektowane i rozwinięte zgodnie z BS EN 747 dla testowania bezpieczeństwa i akceptacji. To oznacza, ze każdy wymagany szczegół dotyczący bezpieczeństwa łóżek dla dzieci zostały wzięte pod uwagę. Nigdy nie idziemy na- kompromis jeżeli chodzi o bezpieczeństwo naszych produktów. Nasze łóżka są testowane przez TUV i FCBA we Francji, globalnie rozpoznawalnej organizacji badawczej.
Jakość 1. klasy Bezpieczeństwo powinno być na najwyższym poziomie, dokładnie tak jak jakość. Łóżka wykonane są z solidnego drewna, bez żadnych nierówności, w połączeniu z boczną listwą łóżka i ciężkimi, solidnymi płytami MDF. Farba jest wykonana na bazie wody, a zatem nie zawiera ciężkich i niebezpiecznych substancji chemicznych, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Powierzchnie są testowane i zatwierdzone, dokładnie tak jak reszta łóżka - zgodnie z surowymi standardami europejskimi.
5 lat gwarancji Oferujemy 5-letnią gwarancję dostępności na nasze standardowe części do naszych łóżek. Oznacza to, że będziesz mieć możliwość nabycia części potrzebnych do adaptacji Twoich łóżek przez przynajmniej 5 lat po zakupie produktu.
10 lat gwarancji Oferujemy również 10 lat gwarancji na nasze produkty względem wad produkcyjnych. Jest to gwarancja, że produkt spełnia nasze wysokie wymagania jakościowe. Należy pamiętać, że normalne zużycia nie są objęte gwarancją.