• Wysokiej jakości
  • Wysoka obsługa
  • Made in Denmark

O Manis-h

O
 

Własność

Manis-h A / S jest duńską spółką, która łączy doświadczenie z inicjatywą. Od 1972 roku mamy i prowadzimy wiodącą, międzynarodową firmę, która produkuje i sprzedaje znaną markę mebli dla dzieci. Mamy dzieci, więc jesteśmy świadomi zmieniających się potrzeb podczas dorastania. Wiemy, że małe księżniczki zamieniają się w duże dziewczynki, a każdy mały rycerz w końcu staje się szkolnym chłopcem, który potrzebuje biurka i fajnego designu. Kiedy dzieci się bawią, od czasu do czasu pojawiają się nieoczekiwane sytuacje. Nasze wieloletnie doświadczenie oznacza, że możemy zapewnić, że nasze produkty są bardzo bezpieczne, nie tylko w celu ochrony dzieci podczas impulsywnych gier, ale również w celu zapewnienia, że są one zgodne ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

 

Odpowiedzialność zbiorowa

Jako firma i jako konsument, bierzemy dużą odpowiedzialność za nasze środowisko. W Manis-h, jesteśmy bardzo świadomi wymogów prawnych, które odnoszą się do bezpieczeństwa i materiałów w gotowym produkcie, jak również te odnoszące się do środowiska, dzięki czemu możemy chronić świat wokół nas najlepiej jak potrafimy.

Jeśli chodzi o zatrudnienie pracowników i wykorzystania podwykonawców, skupiamy się na szacunku dla jednostki, w zakresie kultury, dyskryminacji i swobody przystępowania do związków zawodowych. Nie trzeba dodawać, że uważamy, że praca dzieci i praca niewolnicza są niedopuszczalne.

 

Koncept

Manis-h chce zaoferować meble do sypialni do szerokiej grupy docelowej dzieci w wieku od 0 do 14, a także akcesoria zaprojektowane aby dopasować meble i pokój.

Naszym głównym celem jest sprzedaż, kupno i produkcja mebli dla dzieci i młodzieży w wieku od 0 do 14 lat.
Meble są systemem modułowym, który może być rozszerzony i dostosowywany na różne sposoby, w celu dostosowania do potrzeb wzrostu dziecka.

System modułowy uzupełniają akcesoria, które są naturalnie zaprojektowanych aby dopasować system.

 

Wizja

Manis-h chce zaoferować meble do sypialni do szerokiej grupy docelowej dzieci w wieku od 0 do 14, a także akcesoriów zaprojektowanych aby dopasować meble i pokój.

 

Misja

Naszą misją jest dotarcie do szerszej grupy docelowej poprzez rozbudowaną sieć dystrybutorów z najlepszych możliwych eksponatów prezentujących nasze meble i zmieniających się wzorów i motywów.

 

Podstawowe wartości

Elastyczność - w tym elastyczny system łóżek, elastyczne rozwiązania dla klientów i elastyczna praca.

Etyka i morale - w tym bezpieczeństwo produktów, bezpieczeństwa pracy i bezpieczeństwa w najbliższym otoczeniu.

Duże doświadczenie - pracowaliśmy z tą samą grupą docelową i podobnymi produktami od 1972 roku. Jesteśmy zaznajomieni z wymaganiami, metodami produkcji i materiałami produktowych, jak również z odpowiednimi grupami klientów i kanałami dystrybucji